NE DEDİLER?

Yiğit Can Esen

Export Planning and Reporting Specialist | Türk Tuborg – Carlsberg

“Sürprizlerle başlayıp, hep öyle devam eden, her anında tempo ve heyecan içeren, yoğunluğu ve öğretileri çok kararında ayarlanmış, iş yerinde birlikte çalışan kişilerin sosyalleşerek iş hayatına nasıl birliktelikler aktarması gerektiği hakkında çok faydalı olan eğlenceli bir aktiviteydi. Eğitim, eğlence gibi kavramların hiçbiriyle tek başına tanımlanamayacak kadar zengin içeriği ve alanlarında çok başarılı organizatörler sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Aktivite sonundaki yorgun halimde bile eve yüzü gülerek gitmem de hafta sonumun ne kadar güzel geçtiğinin kendime ispatıydı. Sizlere ne kadar teşekkür etsem de memnuniyetimi yeteri kadar anlatamayacağımı düşünüyorum. Tekrar görüşebilmek dileğiyle.”

Aslı Sakıpağa Erden

SAKIPAĞA SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.

Flama'dan "Kişilik Rüzgarları "eğitimi aldık. Senelerdir birlikte çalıştığımız ama yoğun iş temposu yüzünden bu kadar kaynaşma imkanı bulamadığımız iş arkadaşlarımızla, çok eğlenceli bir şekilde birbirimizin kişilik özelliklerini keşfetmek ayrı bir keyifti. Ayrıca kişilik özelliklerimizin artı ve eksi yönlerini görerek kendi iç dünyamızda kendimizle yüzleşmemizi de sağladı. Bu eğitim sayesinde liderlik-motivasyon-iletişim-kara verme-karar alma-hoşgörü-ikna-ekip çalışması gibi hepimizin bildiği yetkinliklerimizi daha verimli şekilde kullanabileceğimizi bize yeniden düşündüren Eğitimcimiz Serkan Özizmir'e çok teşekkür ederiz.

Gökhan  Cabbar

TÜVTURK AKTUR Taşıt Muayene İstasyonları İstasyon Amir Yardımcısı

Öncelikle şunu belirtmeliyim: Eğitimden önce ve eğitimden sonra kendimi çok farklı hissediyorum! Kişisel ve kurumsal olarak Türkiye’nin her alanda ilerlemesi, öncelikle “sağlam kaleler” gibi işletmelere sahip olmaktan ve bu kaleleri hem oluşturan hem savunan bireylerden geçmekte. Kale benzetmesi bana ilk başta son derece manasız gelmişti ve önyargılarım vardı; fakat şimdi bu felsefeyi tüm yaşantıma adapte etmeye çalışacağım. Tekrar teşekkürler Flama; teşekkürler Serkan Bey.

Deniz Ünay

MICROSOFT Middle East and Africa Windows Business Group Director

Microsoft’un bünyesinde çalıştığım yıllar süresince, birçok farklı ülkede katıldığım ve düzenlediğim eğitimler arasında, FLAMA ile gerçekleştirmiş olduğumuz “GOOD WIN(D) 7” programının en iyilerden biri olduğunu söyleyebilirim. Bizim için özel olarak hazırlanmış bu program sayesinde, Dubai’den Güney Afrika’ya, Fas’tan İstanbul’a kadar uzanan çok geniş bir coğrafi bölgeye dağılmış ekibimizin üyelerine çok başarılı ve akılda kalıcı bir takım macerası yaşatmış olduk. Daha sonra aldığımız geri bildirimlerde de GOOD WIN(D) 7 katılımcılar tarafından yılın en başarılı programı olarak değerlendirildi. FLAMA’yla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Melek Özen

FERRERO Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü

"Flama ile birlikte farklı şehirlerde görev yapan pazarlama ekibimizin kaynaşması ve ekip içindeki iletişimin artması amacıyla bir yelken eğitimi gerçekleştirdik. Bir eğitim ancak bu kadar iş hayatına yansıtılabilir ve bu kadar çabuk etki gösterebilir. Eğitim sonunda elde ettiğimiz faydalara bakınca beklentimizin çok üstüne çıktığını gördük. Empati, birbirlerini çok daha iyi tanıma, ekipte herkesin rolünün çok önemli olduğunun ortaya çıkarılması, birey olarak hareket etmekle ekip olarak hareket etmek arasındaki fark, zor durumlarda birbirlerini motive etme… Bunların hepsi katılımcıların ifadeleriyle eğitim sonrasında iş hayatında yaşadıkları farklılıklar. En önemlisi de Flama yaratıcı yaklaşımı ile başından sonuna kadar katılımcılara unutamayacakları sürprizler yaşatarak herkes için her zaman hatırlanacak bir süreç yarattı"

Semih Aydın

Türk Tuborg - Carlsberg Satış, Eğitim ve İş Geliştirme Müdürü

İş hayatındaki her pozisyonun kazanım sağlayabileceği programda liderlik,motivasyon,ekip ruhu,iletişim,yönetim,karar verme,ikna gibi bir çok yetkinliklerin önemini acı tecrübeler ile yaşıyor ve her şeyden önemlisi Kısa süre içinde kazandığınız bu tecrübelerinizi ister istemez uygulamaya koymak zorunda kalıyorsunuz.Hepimizin, içimizden ''ah ne durumda olduğumu bir bilseler'' diye geçirdiğimiz ancak dile getiremediğimiz anlar olmuştur mutlaka.İşte bu programda bu duyguyu asla yaşamıyorsunuz çünkü ekip arkadaşlarınız sizin ne durumda olduğunuzu çok iyi görüyor ve anlıyorlar.Bu arada, sizde çok iyi tanıdığınızı zannettiğiniz ekip üyelerini yeniden tanımanın hazzını yaşıyorsunuz.Sonuç olarak; gerçek iş hayatının,yelken sporu ile bağdaştırılarak bir eğitime dönüştürülmesinin bu kadar olacağını söyleyebilirim.Yaşanması gereken bir ekip eğitimi. İlave etmeliyim ki eğitim dışı saatlerde de Flama bizi çok eğlendirdi.Sert rüzgarlı günler dileğimle.''