BİZ KİMİZ?

Biz Kimiz?

2001 Yılından bu yana insan kaynakları alanında yönetici ve eleman seçme-yerleştirme, 2005’ten bu yana da eğitim ve danışmanlık alanlarında hizmet vermekte olan FLAMA,performans odaklı ve somut sonuç alan çalışmaları sayesinde müşterisi olan uluslararası ve ulusal firmalarla uzun soluklu projeler yürütmektedir.

FLAMA Markası altında iki farklı şirket bulunmaktadır. Bunlardan “FLAMA Recruitment International” Aylin Özizmir tarafından kurulmuştur ve danışmanları bugüne dek 1.400 'den fazla projede rol almış, 150 kadar şirkete danışmanlık hizmeti vermiş, 8.000 ’den fazla kişiyle mülakat yapmış, 600’ü aşkın profesyonelin kariyerine katkıda bulunmuştur. 

“Seçme-Yerleştirme” konusunda faaliyet gösteren firmaların almasının kanunen zorunlu olduğu "Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi"ni Ocak 2005 tarihinde almış ve böylece İzmir'de faaliyet gösteren ilk İzmir merkezli "Özel İstihdam Bürosu" haline gelmiştir.

FLAMA Recruitment International ‘ın çalıştığı firmalardan bazıları şöyledir (alfabetik sırada): 3M, Austria Tabak,  BAT, Chevrolet, Coca-Cola, Çimentaş, Delphi Diesel Systems, Faber Franke, Jotun,  JTI , Mc Donald’s, Kodak, Opel, Pepsi, PhilSA, Phillip Morris Int’l, Rexam, Schneider Electric, Söktaş, TEB, Tesco Kipa, , Weber Markem, Yaşar Holding… )

“FLAMA Training & Consultancy” markası altında ise eğitim ve danışmanlık çalışmaları şirketin aynı zamanda kurucusu olan Serkan Özizmir önderliğinde yürütülmektedir. 1998’den bu yana eğitimler veren Serkan Özizmir “takım çalışması” yöntemiyle uyguladığı iç mekan ve dış mekan çalışmalarının yanında şirket yöneticilerine, aralarında “Üç Büyükler” ‘in de bulunduğu futbol teknik direktörü ve basketbol coach ’larına liderlik ve iletişim konularında danışmanlık yapmaktadır.

Serkan Özizmir tarafından gerçekleştirilen eğitimlere bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında binlerce kişi katılmış, yelkenli tekneler, Aspendos ve Efes antik şehirleri, Peribacaları, Bodrum ve Alaçatı sokakları, rüzgar sörfü, Go-Cart …gibi pek çok farklı unsur ve mekan bu eğitimlerde yer alarak katılımcıları için unutulmaz kazanımlar     sağlamıştır.

Serkan Özizmir aynı zamanda büyük şirket toplantılarına konuk konuşmacı olarak katıldığı gibi, bu çalışmalarda yüzlerce kişiyi tek bir takım gibi bir arada hareket ettirerek birliktelik hissi ve motivasyona yönelik uygulamalar tatbik etmektedir.

Danışmanlık çalışmaları çerçevesinde de şirketlerin insan kaynakları yapılarının kurulması, tüm yöneticilerin mülakat teknikleri ve yetkinlikler konusundaki eğitimleri, birebir görüşmelerle şirket içi motivasyon ve “mutabakat” çalışmaları gibi faaliyetler uzun soluklu olarak yürütülmektedir.